Pousada San Sebastian
Lagoa Azul ligger 3 km fra Pousada San Sebastian Marau, mens Taipu de Fora ligger 800 meter væk. Overnatningsstedet byder på 10 gæsteværelser, som er indrettet med en balkon og en minibar for et behageligt ophold i Marau.
Hotellet er 30 minutters gang fra centrum af Marau. Du kan komme til Farol de Taipu om få minutter i bil.
Beliggende 200 meter fra stedet tilbyder pizzeria Taipu 73 Pizzaria integralitaliensk en menu.
- Lokale seværdigheder
- Taipus de Fora Strand400 m
- Três Coqueiros Strand4,8 km
- Outside Taipu Beach550 m
- Taipu de Fora550 m
- Farol de Taipu2,8 km
- Lagoa Azul3,6 km
- Lufthavne
- Ilheus Jorge Amado Lufthavn126 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Minibar
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Pousada San Sebastian hotel?
Det vil tage dig en 30 minutters gang at komme til byens centrum fra det Pousada San Sebastian hotel. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Pousada San Sebastian hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Pousada San Sebastian hotel ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Pousada San Sebastian hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Pousada San Sebastian hotel er 167$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Pousada San Sebastian hotel?
Det Pousada San Sebastian hotel tilbyder Fire mands værelse, Tre mands værelse og Værelse til familie med en queensize-seng at vælge imellem.